Крижанівський Максим Вікторович

 

Заступник командира комунальної аварійно-рятувальної служби “Київська служба порятунку” з оперативно-рятувальної роботи

Народився 18 липня 1974 р. у м. Києві.

В 1993р. закінчив Київський технікум залізничного транспорту за спеціальністю «Технічне обслуговування, ремонт та експлуатація рефрижераторного рухомого складу». У 2006р. закінчив Державну льотну академію України у м. Кіровограді, отримав диплом спеціаліста з кваліфікацією «Інженер аварійно-рятувальних робіт». 1995 рік, працював в АТП 13066 слюсарем з ремонту обладнання 3 розряду, пізніше – інспектором охорони, кінологом. З 1999 року працював в оперативно-рятувальній службі «SOS», техніком-рятувальником. У 2000 р. переведений на посаду рятувальника. У 2001 р. присвоєна кваліфікація водолаза 3 класу, у 2006 – водолаза 2 класу та рятувальника 2 класу, допуск до виконання, організації та забезпечення техніки безпеки висотно-верхолазних робіт та робіт в електроустановках. З 2007 р.  виконував обов’язки старшого зміни, брав участь у проведенні міжнародних семінарів-тренінгів з авіаційної безпеки під егідою ІCАО. З 2010 р. залучався до викладацької діяльності курсу «Охорона праці та техніка безпеки виконання висотно-верхолазних робіт». З 2012 року працював на посаді командира аварійно-рятувального взводу КАРС “Київська служба порятунку”. 7 березня 2014 року успішно закінчив курс «Додаткові принципи забезпечення безпеки у польових умовах» Департаменту Організації Об’єднаних Націй  та отримав відповідний міжнародний сертифікат. З січня 2016 року призначений на посаду Заступника командира комунальної аварійно-рятувальної служби “Київська служба порятунку” з оперативно-рятувальної роботи.

Нагороджений Грамотою величі, честі і достоїнства від Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та  МНС України, Грамотою від директора Департаменту благоустрою та збереження природного середовища ВО КМР (КМДА), Подякою заступника Голови Національної поліції України – начальника ГУНП у м. Києві.

Здійснив понад 1000 виїздів на аварійно-рятувальні роботи на транспорті, водолазно-рятувальні роботи, висотно-рятувальні роботи, дезактивацію хімічних забруднень інші надзвичайні ситуації різного характеру.

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus