Водолазна станція

Контакти водолазної групи

т. 044 432-88-28

т. 097079 63 86

Види робіт та навчальні курси

Фахівцями-водолазами Київської служби порятунку надаються послуги по всіх видах пошукових водолазних робіт у Києві, а також регістрове обстеження гідротехнічних споруд. Водолазна група має відповідні сертифікати регістра судноплавства України.

Крім цього можливе проведення підводних гідрографічних досліджень на різних акваторіях міста Києва, пляжах, озерах, мілководдях, на внутрішніх водоймах – водосховищах, судноплавних ділянках річок, інших природних і штучних гідрологічних спорудах.

Роботи виконуються обладнанням гидролокациі бічного сканування, структурним сканером, пристроями відео та фото реєстрації в режимі реального часу, на основі картографічного або аерокосмічного матеріалів, з подальшою інтерпретацією результатів виконаних робіт.

Результати підводних досліджень можуть бути представлені у вигляді картографічних даних, як на електронних носіях, так і в графічному вигляді заданого масштабу.

Перелік завдань, що вирішуються за допомогою застосування методики сканування підводного середовища засобами гідролокаторабічного сканування і структурного сканера:

- Зйомка рельєфу дна, докладна, детальна або майданна (суцільна), з відображенням результатів в заданому масштабі і проекції у вигляді планів або планшетів глибин (изобат) на паперовій або пластиковій основі. Результати можуть бути представлені в цифровому вигляді для подальшої обробки.

- Моніторинг об’єктів підводного середовища з вказівкою точних координат, лінійних розмірів, розташування по сторонах світу, глибини виявлення і орієнтовною ступеня поховання в наносах донних відкладень;

- Побудова карти підводного рельєфу донної поверхні у вигляді изобат з точністю позначення глибин до 0.1м., Колірної гами градації глибин, об’ємної моделі рельєфу дна;

- Уточнення і коректування достовірності навігаційних карт;

- Виробництво гідрографічних робіт з метою забезпечення безпеки плавання (виявлення небезпечних зон для плавання суден, човнів та інших об’єктів, визначення їх координат і позначення плавучими знаками);

- Позначення безпечних підводних зон на ділянках пляжів;

- Пошук і обстеження затонулих об’єктів;

- Обстеження та інспекція підводних трубопроводів і комунікацій;

- Підводно-технічне обстеження гідротехнічних споруд;

- Визначення засміченості акваторій;

- Проведення підводної фото-відео зйомки об’єктів дослідження (камери відеоспостереження з записом зображення в цифровому форматі);

- Картографування ареалу розповсюдження придонної флори і фауни.

 

 

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus