Волонтерство

Враховуючи виключно позитивний досвід роботи волонтерів-рятувальників, керівництвом КАРС  ”Київська служба порятунку”, було прийнято рішення про створення інформаційної бази обліку волонтерів. Доцільність такого рішення складно переоцінити, враховуючи той факт, що штаб служби зможе забезпечити належну координацію, оперативність і визначити пріоритетність дій таких волонтерських груп.

Таким чином, оголошується набір бажаючих працювати в якості волонтерів-рятувальників.

Вимоги до учасників : проживання в місті Києві , вік тільки від 18 років і відсутність обмежень по здоров’ю. Побажання: наявність спеціальних навичок та підготовки ( заняття туризмом , гірським туризмом , альпінізмом, спелеологією , дайвінгом і іншими видами спорту , що припускають інтенсивні фізичні навантаження). Великим плюсом буде також наявність позашляховика , автомобіля підвищеної прохідності , снігохода (і готовності їх використовувати в якості засобів для допомоги) . Очевидно і необхідне наявність одягу по сезону.

За відповідності вищевикладеним побажанням , можна відправити свою заявку у вигляді SMS повідомлення на мобільний номер: МТС 050-331-88-60 ; Київстар 096-441-55-62 ; Лайф 063-300-40-33 (з 10 ранку до 18 вечора) , або на електронну адресу usarteam@ukr.net з позначкою ” волонтер ” . Формат заявки : ваше прізвище , ім’я , коротко – підготовка ( наприклад – альпініст / турист / лижник ) . У разі наявності позашляховика / снігохода / іншої техніки – вказувати обов’язково . Ваші дані будуть занесені в базу. У разі необхідності з вами зв’яжуться додатково. Пам’ятайте – відправляючи заявку ви підтверджуєте свою готовність брати посильну участь у роботах з ліквідації надзвичайних ситуацій.

До руху вже приєдналися:

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus