Піротехнічний підрозділ

Контакти саперної групи

т. 044 432-88-28

т. 050 3829 557

Піротехнічне підрозділ Київської аварійно-рятувальної служби “Київська служба порятунку” створено в 2005 році. Завдання – виконання заходів, передбачених розпорядженням КМДА № 466 від 24.03.2004 року, за обстеження територій та будівельних майданчиків на наявність вибухонебезпечних предметів (ВОП) часів Великої Вітчизняної війни, а також виконання заходів, передбачених Концепцією безпеки Києва, пов’язаних з виявленням вибухонебезпечних предметів при проведенні земляних робіт на території міста.

Штат підрозділу складається з командира, шести рятувальників-саперів, двох водіїв спеціальних оперативних автомобілів. Кваліфікація співробітників підрозділу – “спеціаліст з розмінування другого рівня”. Під час проведення робіт використовується міношукач типу Vallon 1302 з системою SEPOS, інші металодетектори. Крім того, сапери мають спеціальні захисні костюми, шоломи, інше спеціальне обладнання. Два автомобіля ГАЗ 22171 «Соболь» укомплектовані необхідним спорядженням для проведення зазначених робіт.

Протягом 2005-2011 г.г. піротехнічним підрозділом Київської служби порятунку, на території міста Києва обстежено майданчиків, загальною площею більше мільйона квадратних метрів, вилучено 768 одиниць боєприпасів різних типів і калібрів. Роботи з обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів здійснюється на договірній основі.

Перспективи розвитку підрозділу – розширення піротехнічного взводу до 21 штатної одиниці у складі двох відділень: виявлення, а також вивезення та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Планується дооснащення підрозділи сучасними засобами виявлення ВОП і технікою для вивозу та знешкодження вибухонебезпечних предметів (броньованим автомобілем).

Фотографії саперів Київської служби порятунку за роботою:

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus