Увага, бурульки! | Київська служба порятунку

Увага, бурульки!

 Варто пам’ятати, що особливу небезпеку бурульки становлять на вузьких вуличках, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків. Крижані бурульки активно утворюються на покрівлях споруд, виступаючих  архітектурних частинах будівель і на великих деревах, тому необхідно спершу впевнись у відсутності загрози падіння льодових наростів.

Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти на пішохода, необхідно не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності — самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків.

Слід бути уважними під час прогулянок у парку, особливо з дітьми. На деревах утворюється значний сніговий покрив, подекуди з них може впасти велика брила снігу разом з бурульками. Тому, проходячи  біля високих дерев, спершу необхідно переконатися, що немає загрози падіння снігу.

Управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА та комунальна аварійно-рятувальна служба “Київська служба порятунку” закликає мешканців міста бути обережними та дотримуватись основних порад та заходів безпеки.

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus