Увага, бурульки!

 Варто пам’ятати, що особливу небезпеку бурульки становлять на вузьких вуличках, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків. Крижані бурульки активно утворюються на покрівлях споруд, виступаючих  архітектурних частинах будівель і на великих деревах, тому необхідно спершу впевнись у відсутності загрози падіння льодових наростів.

Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти на пішохода, необхідно не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності — самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків.

Слід бути уважними під час прогулянок у парку, особливо з дітьми. На деревах утворюється значний сніговий покрив, подекуди з них може впасти велика брила снігу разом з бурульками. Тому, проходячи  біля високих дерев, спершу необхідно переконатися, що немає загрози падіння снігу.

Управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА та комунальна аварійно-рятувальна служба “Київська служба порятунку” закликає мешканців міста бути обережними та дотримуватись основних порад та заходів безпеки.

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus