В КМДА підвели підсумки міського огляду-конкурсу на краще утримання в готовності до використання за призначенням сховища.

DSC_3602

Сьогодні, 25 травня, під головуванням заступника голови КМДА Петра Пантелеєва було проведено підведення підсумків міського огляду-конкурсу на краще утримання в готовності до використання за призначенням сховищ цивільного захисту. Так, в період з квітня по травень 2017 року, в кожному районі м. Києва було  проведено огляд сховищ. Після перевірки, з-поміж близько 500 сховищ, які обліковуються в м.Києві, було обрано 10 кращих, визначених в районах міста, для участі в міському огляді-конкурсі.

За підсумками роботи міської комісії призові місця були розподілені наступним чином:

1 місце – сховище КП “Київжитлоспецексплуатація” в Деснянському районі.

2 місце – сховище філії “Дарницький вагоноремонтний завод” ПАТ “Укрзалізниця” в Дніпровському районі.

3 місце – сховище Бортницької станції аерації ПАТ “АК “Київводоканал” у Дарницькому районі.

Такі підприємства мають бути прикладом для інших, адже керівники зазначених підприємств приділяють достатньо уваги виконанню завдань з цивільного захисту та вживають заходи з підтримки в належному стані сховищ для укриття працівників.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв подякував керівникам підприємств за сумлінну роботу і відповідальність та вручив дипломи Київського міського голови за краще утримання сховищ в м.Києві у 2017 році та за сумлінне ставлення до утримання схвоищ в готовності до використання за призначенням.

В свою чергу, директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Андрій Фіщук вручив дипломи працівникам зазначених підприємств за сумлінну повсякденну працю та високу відповідальність з утримання сховища в готовності до використання за призначенням.

Київська міська державна адміністрація і надалі буде звертати увагу на виконання заходів цивільного захисту в місті Києві, в тому числі і на утримання сховищ в належному стані та проведення заходів з визначення кращих сховищ міста.

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.