Ліквідовано пожежу в складському приміщенні.

2

За інформацією ГУ ДСНС у м.Києві 25 травня о 9:49 до оперативно-координаційного центру надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла в складському приміщенні по вул. Магнітогорська, 1.

На місце події одразу виїхали рятувальники із найближчих пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС у м.Києві та рятувальники КАРС “Київська служба порятунку”. По прибуттю на місце було встановлено, що займання сталося на 3-му поверсі з розповсюдженням на 4-й поверх окремо розташованої 4-х поверхової будівлі, загальна площа пожежі становила 1600 кв. м.  Пожежа виникла в приміщенні для зберігання медикаментів та медичних препаратів, що сприяло швидкому розповсюдженню вогню.

О 12:41 рятувальники локалізували пожежу, о 14:30 – пожежу було ліквідовано.

На місці події працювало 28 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 91 чоловік особового складу підрозділів ГУ ДСНС України у м. Києві. Завдяки злагодженим діям рятувальників вдалося запобігти поширенню вогню на всю площу складського приміщення та попередити поширення полум’я на поруч розташовані будівлі.

Варто зазначити, що на місце пожежі було направлено лабараторії ГУ ДСНС у м.Києві та КАРС “Київська служба порятунку” для заміру повітря на наявність небезпечних речовин. За результатами замірів хімічних забруднювачів в повітрі виявлено не було, усі показники в нормі, на момент пожежі та її ліквідації життю людей нічого не загрожувало.

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.