В Оболонському районі пройшли навчання щодо ліквідації аварії на залізничній колії.

DSC_3707

Сьогодні, 1 червня, в Оболонському районі пройшли командно-штабні навчання щодо ліквідації аварії на залізничній колії. В навчанні взяли участь рятувальники КАРС “Київська служба порятунку” та рятувальники ГУ ДСНС Украъни у м. Києві.
За задумом, внаслідок аварії сталася розгерметизація цистерни з хлором. Первинна хмара хлору, що виникла в результаті виливу, розповсюджується у напряму від. Богатирської. При максимальнлму розповсюдженні хмари у зону надзвичайної ситуації потрапляє вулиця Маршала Тимошенка, станція метрополітену “Мінська”.
За допомогою водяної завіси рятувальники ГУ ДСНС України у м. Києві локалізували розповсюдження хмари хлору. Рятувальники Київської служби порятунку провели пошук та евакуацію із зони надзвичайної ситуації постраждалих, які отруїлися хлором внаслідок виливу.
Після проведення евакуації, рятувальники Київської служби порятунку приступили до ліквідації витоку хлору з пошкодженої цистерни за допомогою спеціального рятувального спорядження – пневмоподушки.
Такі планові навчання допомагають підвищувати рівень взаємодії між службами та вдосконалювати навички особового складу органів управління цивільного захисту з організації роботи по запобіганню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного походження і захисту населення при їх виникненні.

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.