У колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся святковий захід з нагоди Дня Рятівіника.

DSC_4146

Сьогодні у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся святковий захід з нагоди Дня Рятівіника, який уся країна відзначає 17 вересня. У цей важливий день мер Києва Віталій Кличко привітав працівників рятувальних служб із професійним святом. Він вручив їм подяки за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та вагомий внесок у вирішення завдань з ліквідації надзвичайних ситуацій.

Перед початком урочистих заходів, міський голова Віталій Кличко, заступник голови Петро Пантелеєв разом із начальником ГУ ДСНС України у м. Києві Андрієм Ватоліним та начальником управління з питань надзвичайних ситуацій Романом Ткачуком оглянули аварійно-рятувальну техніку, яку спеціально до святкового заходу розгорнули біля КМДА. А також, за традицією, перед початком заходу зроблено колективне фото працівників рятувальних служб разом із керівництвом міста.

Привітавши усіх присутніх із їх професійним святом Віталій Кличко відзначив, що рятувальники цілодобово готові до боротьби з незваним лихом, готові оперативно допомогти тим, хто цього найбільше потребує. Міський голова зазначив, що саме мужність, сила духу та професіоналізм столичних рятувальників рятує життя людей у  вогні та під час стихії.

Насамкінець варто зазначити, що цього року рятувальні підрозділи столиці здійснили майже 10 тисяч виїздів на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру і врятували життя 190 громадянам.

Тож, зі святом, наші мужні рятувальники!

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.