За місяць рятувальники Києва 4 рази ліквідовували звалища люмінесцентних ламп в зелених зонах.

2

Протягом листопада лабораторія Комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) «Київська служба порятунку» 4 рази виїжджала для вилучення люмінесцентних ламп. Звалища люмінесцентних ламп виявлені, в основному в лісопаркових зонах.
На фото нижче – вилучені небезпечні лампи з території Дарницького лісопаркового господарства (Бортничі). Звичайно ж, після вилучення, лампи одразу відвезли до КП «Київкомунсервіс» для їх подальшої утилізації, адже люмінесцентні лампи є небезпечними для навколишнього середовища і потребують спеціальної утилізації. Лампи особливо небезпечні для людей, адже містять в собі ртуть.
КАРС «Київська служба порятунку» закликає мешканців міста бути відповідальними, не засмічувати територію шкідливими для людей та довкілля лампами і не шкодити здоров’ю людей, які проживають поруч з місцями звалищ.
Утилізацією люмінесцентних ламп в м.Києві займається КП «Київкомунсервіс», адреса: вул. Кудрявська, 23, номер ‎531 96 77.

Довідково: виявити пари ртуті можна тільки за допомогою спеціальних приладів, так як вони безбарвні і не володіють ніяким запахом. Ртуть, яка потрапляє в організм людини, виводиться назовні дуже повільно, і розподіляється по всіх органах. При вдиханні вона накопичується, перш за все, в легенях, а потім – у крові, печінці, нирках, шлунково-кишковому тракті і в головному мозку.

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.