Рятувальники провели спільні навчання!

IMG_9821

У зв’язку з великою кількістю ДТП із людськими жертвами, сьогодні 14.08.18 рятувальники #КАРС “Київська служба порятунку” прийняли участь у тактико-спеціальних навчаннях з підрозділами ГУ ДСНС України у м. Києві.

Тема навчань: ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій та пожеж пов’язаних з ДТП, рятувальниками, національною поліцією, та комунальними службами м. Києва.

За тактичним задумом на території м. Києва по вул. Пухівській сталася дорожньо-транспортна пригода за участю легкового та вантажного автомобілів, з подальшим загорянням легкового авто. В легковому автомобілі знаходяться двоє потерпілих.

Рятувальники #АРЗСП провели фіксацію перекинутого авто, витягли двох постраждалих та передали до швидкої медичної допомоги. Рятувальники КАРС відтягли пошкоджене легкове авто від вантажівки для перешкоджання розповсюдження вогню на вантажівку, до роботи одразу приступили вогнеборці.

Навчання пройшли  на високому професійному рівні, були відпрацьовані вміння та навички необхідні рятувальникам при виконання дій за призначенням.

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.